Slide

Slide

Slide

DOMLUVTE SI SCHŮZKU SE SPECIALISTOU HS AUTO NA FINANCOVÁNÍ

 • Operativní leasing i na ojetiny? Donedávna to nešlo. Operativní leasing byl jen na nové vozy. Jenže zvýšený zájem o tuto formu financování s sebou nese i dost aut, která mají ve dvou letech najeto relativně málo kilometrů.
 • Hitem posledních tří let je takzvaný operativní leasing. Pro ty, kdo chtějí jezdit novým nebo skoro novým autem, je to dost výhodný model

Antonín Kotas

Vám pomůže financovat váš vůz

Výhody
financování úvěrem

Jste vlastníkem předmětu financování – vozidlo odepisuje klient a ten je uveden jako vlastník v technickém průkazu. Daňově uznatelným nákladem pro klienta je odpis předmětu a výše úroků, nárok na celý roční odpis v roce převzetí vozu.

Možnost využití státních dotací a příspěvků (např. zdravotně postižení, neziskové organizace a jiné).

Komplexní nabídka pojistných služeb – součástí produktu je výhodné havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla a možnost sjednání doplňkového pojištění vč. pojištění schopnosti splácet.

 • financování je poskytováno na dobu od 6 měsíců
 • v měně smlouvy Kč/EUR
 • až na 90 % hodnoty předmětu financování
 • s pravidelnými měsíčními splátkami
DOMLUVTE SI SCHŮZKU

Výhody
financování leasingem

Mimořádná leasingová splátka – od 10 % do 70 % z pořizovací ceny předmětu financování – vyšší mimořádná splátka na počátku sníží splátky v průběhu financování. Individuálně financování až 100 % pořizovací ceny předmětu bez DPH.

Doba trvání smlouvy – závisí na zvolené komoditě a její odpisové skupině, standardně do 84 měsíců, u vybraných komodit až 120 měsíců.

Zůstatková hodnota – volbou vyšší zůstatkové hodnoty (běžná zůstatková hodnota je 1000 Kč bez DPH) si snížíte splátky v průběhu financování. Zůstatkovou hodnotu uhradíte až při ukončení smlouvy, nebo máte možnost si ji nechat opětovně profinancovat.

Leasingem u nás můžete profinancovat nové i použité předměty.

Umíme financovat téměř všechny komodity – vše u nás tak zařídíte na jednom místě.

Mimorozvahové financování – předmět financovaný formou finančního leasingu nevstupuje do majetku vaší společnosti.

Výhody
operativního leasingu

Vy užíváte předmět nebo dopravní prostředek a veškeré starosti o něj zůstanou na nás:

 • operativní leasing bez služeb vhodný zejména pro soukromé osoby, garantovanou výší ZH se sníží pravidelný měsíční výdaj za užívání předmětu, zároveň s koncem smluvního období se vrácením vozidla zbavujete starosti o použité vozidlo a otevírá se tak cesta k novému modelu
 • operativní leasing se službami zahrnuje možnost volby různého rozsahu služeb (registrační náklady, silniční daň, poplatek za rádio, údržba a pravidelný servis, pojištění a další volitelné služby)

 

Pomůžeme vám optimalizovat cash flow a plánovat náklady:

 • volba různého rozsahu servisních služeb
 • daňově uznatelným nákladem jsou pro vás leasingové splátky v plné výši
 • docílení naprosté kontroly nad výdaji souvisejícími s předmětem

 

Operativní leasing je vhodný především pro financování nových předmětů.