AKČNÍ NABÍDKA od HS AUTO

UTRAŤTE MÉNĚ A DOJEĎTE DÁL

Nový Nissan LEAF má méně pohyblivých částí, což znamená menší náklady na údržbu, nulové emise znamenají nižší náklady na vlastnictví a 100% elektrický pohon zajišťuje minimální provozní náklady. Co víc si přát?

*Uvedené hodnoty dojezdu a výkonu jsou maximální hodnoty pro verze se 40 a 62 kWh baterií.
Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou v souladu s platnými evropskými předpisy. Tyto hodnoty byly získány za využití testu WLTP. WLTP je nový test pro měření spotřeby paliva a emisí CO2. Vždy porovnávejte hodnoty pouze s vozidly, které byly testovány stejnými technickými postupy. Skutečné hodnoty se při jízdě v reálném světě mohou lišit v závislosti na několika faktorech, mezi které patří povětrnostní podmínky, jízdní návyky, zatížení vozidla a jakékoliv příslušenství instalované na vozidlo po jeho registraci. Dostupnost vyobrazených motorizací může být omezena z důvodu změny nabídky motorů společnosti Nissan. LEAF 40 kWh: spotřeba elektrické: 206 kWh/km, emisie CO2: 0 g/km, LEAF e+ 62 kWh/km, emisie CO2: 0 g/km. Zobrazení jsou pouze ilustrativní. Data a údaje uvedené v této reklamě jsou určené výlučně k informačním účelům a nemohou být považovány za návrh smlouvy.

DOJEZDOVÉ
MOŽNOSTI

AŽ 270 KM
NEBO AŽ 385 KM

NISSAN
PROPILOT

ROZJET SE, ZASTAVIT, ZŮSTAT UPROSTŘED JÍZDNÍHO PRUHU

NULOVÉ
EMISE

EKOLOGICKÁ
JÍZDA

ZŮSTAŇTE
VE SPOJENÍ

PODROBNÁ NAVIGACE A ZCELA NOVÁ APLIKACE PRO CHYTRÉ TELEFONY

JAK DALEKO SE DOSTANETE
S VOZEM NISSAN LEAF?

Nissan LEAF nabízí řadu různých dobíjecích režimů, od domácí zásuvky, po rychlé veřejné dobíjení, takže se dobře přizpůsobí vašemu stylu života i jízdy.

Až 270 km***
PRO JÍZDU PO MĚSTĚ

Až 385 km***
DOJÍŽDĚNÍ BEZ EMISÍ

NABÍJET MŮŽETE DOMA NEBO V PRÁCI
Nissan LEAF – dobíjecí kabel

NABÍJEJTE Z OBYČEJNÉ ZÁSUVKY

Všechny verze vozů Nissan LEAF mají k dispozici kabel, který zapojíte do nejbližší zásuvky tak, abyste mohli nabíjet přes noc nebo v pracovní době.

Nissan Wallbox

DOBÍJEJTE PŘES CERTIFIKOVANÝ WALLBOX NISSAN[1]

Nechte si v garáži instalovat WALLBOX Nissan a dobíjejte v noci dvakrát rychleji. Stačí bezpečně zapojit a jít – jednoduše Nissan LEAF.

Nissan LEAF – mapa dobíjení

VEŘEJNÉ DOBÍJECÍ STANICE

Síť veřejných dobíjecích míst se stále rozšiřuje a vy můžete svůj Nissan LEAF dobíjet i na cestách. Najdete je na hlavních dopravních tazích, čerpacích stanicích i dalších veřejně dostupných místech. Stačí si cestu naplánovat a zvolit na mapě tu nejvhodnější variantu.

Nissan LEAF – zadní pohled, nabíjení na rychlonabíječce na parkovišti

OBLÍBENÉ DOBÍJECÍ STANICE NISSAN LEAF******

Dobíjet můžete také u prodejců Nissan a některých našich partnerech po celé Evropě. Na starém kontinentě najdete již dnes přes 6 000 dobíjecích míst.

JAK MOC VÁS BUDE JÍZDA
VOZEM NISSAN LEAF BAVIT?

Nissan Intelligent Mobility prostřednictvím modelu LEAF navždy změní způsob, jakým se po světě pohybujete. Konečně technologie, která přináší potřebné připojení, jistotu… i nadšení. Budete s ní lépe vnímat své okolí a v případě potřeby vám sama pomůže. Nissan Intelligent Mobility prostě zjednodušuje život. Budoucnost automobilové dopravy. Pro všechny. Právě teď.

SKVĚLÝ DESIGN, VŠESTRANNÝ STYL

Všestranný Nissan LEAF se dokonale přizpůsobí vaší rodině. S pěti sedadly, 435 l úložného prostoru a čistým, dynamickým designem dostanete přesně to, co jste si objednali.

NISSAN PROPILOT****

VPŘED, STÁT, ZŮSTAT UPROSTŘED

Dopravní zácpy už nebudou jako dřív. Technologie ProPILOT**** vám pomůže následovat vůz před sebou a váš Nissan LEAF sám se sám rozjede, zrychlí nebo zabrzdí podle rytmu dopravy. Vy musíte jen sledovat vozovku a užívat si asistované řízení.

PROPILOT PARK

NISSAN LEAF SE ZAPARKUJE SÁM

Auto, které se po zmáčknutí tlačítka samo zaparkuje? Tady je! Se systémem ProPILOT Park máte konečně klid.

Jízda s technologií e-Pedal™

Co takhle řídit jediným pedálem? Je to tak jednoduché! S technologií e-Pedal™ zrychlujete, zpomalujete i brzdíte jedním plynulým pohybem. Stačí přestat tlačit a spustí se automatické regenerativí brzdění, dalším stlačením opět zrychlíte v závislosti na aktuální rychlosti. Je to opravdu zábava a do kopce, z kopce i v zatáčkách máte vůz více pod kontrolou.

A pokud budete potřebovat brzdit opravdu intenzivě, máte vždy k dispozici klasický brzdový pedál.

PROPOJTE SVŮJ SVĚT

NOVÁ 8″ OBRAZOVKA S KOMPLEXNÍ NAVIGACÍ

 

Jádrem multimediálního navigačního systému NissanConnect je nová 8″ dotyková obrazovka, kde máte hudbu, informace i navigaci TomTom doslova na dosah ruky. Samozřejmostí je integrace s aplikacemi Apple CarPlay a Android Auto. Vydejte se za svým cílem v pohodlí a bez zdržování.

NOVÁ APLIKACE NISSANCONNECT

 

V Nissanu LEAF máte na dosah všechno, co můžete potřebovat. S novou aplikací NissanConnect Services můžete na dálku zapnout nabíjení, nastavit teplotu i dohledat, kde jste zaparkovali.

ANDROID AUTO™

Na místo se dostanete díky navigaci pomocí aplikace Mapy Google a aplikace Google Play™ Music vám na cestu pustí nějaký soundtrack. Stovky dostupných hlasových příkazů vám umožní si vybrat skladbu, změnit cíl nebo odpovědět na textovku s rukama stále na volantu.

APPLE CARPLAY™

Chcete někoho vidět? Chcete se někam dostat? Stačí požádat Siri®. Aplikace CarPlay™, která disponuje hlasovým ovládáním Siri®, vám přímo v automobilu umožní přístup k vašim kontaktům, oblíbeným aplikacím pro zasílání zpráv, knihovně iTunes®, seznamům skladeb Apple Music®, aplikaci Apple Maps a dalšímu obsahu. Ovládat ji dokonce můžete pomocí ovládání na volantu – můžete tak upravovat hlasitost a přepínat obrazovky. Stačí připojit kompatibilní iPhone® a vydat se na cestu.

Další akční nabídky NISSAN

Zajistěte si místo v první řadě.
Požádejte o zkušební jízdu v HS AUTO.

MÁM ZÁJEM O ZKUŠEBNÍ JÍZDU - NISSAN
Je pro nás velmi důležité zaručit bezpečný a pohodlný nákup v HS AUTO.
Testovací vozy vydávané zákazníkům se pečlivě dezinfikují. Těšíme se na vás.